Pomysł na prezent na Dzień Kobiet

Kobieta przeglądająca się w lusterku - pomysły na prezent na Dzień Kobiet

Świętując ten wyjątkowy dzień, myślimy o kobietach nam bliskich. Kobietach, które kochamy, cenimy i uwielbiamy! W szkole chłopcy kupowali dla dziewczynek kwiaty, czekoladki, albo śliczne drobiazgi. Z czasem dziewczynki stają się kobietami w pełnym i pięknym tego słowa znaczeniu. Dziewczynki są na początku swojej podróży córkami i koleżankami, później wkraczają w etap pierwszych miłości, związków, ewoluują. Doświadczają uniesień, pierwszych lekcji kobiecości, ale też złamanych serc. Następnie wiele z nich staje się matkami i żonami, a z czasem babciami, babciami kolejnych dziewczynek, które rozpoczynają swoją podróż w stronę kobiecości. Dlatego w ten szczególny dzień – Dzień Kobiet – pamiętajmy o wszystkich, bliskich nam kobietach i kobietkach.

Uroda z natury

Każda z kobiet jest piękna na swój indywidualny sposób. Natura obdarzyła każdą z nich urodą jedyną w swoim rodzaju, ale podarowała nam też substancje i surowce, które pomagają podtrzymać tę urodę jak najdłużej. Bacznie obserwując matkę naturę, byliśmy w stanie znaleźć wiele zasobów, które nieustannie badamy i wykorzystujemy w naszych produktach. Pozyskujemy drogocenne oleje, ekstrakty i wyciągi z naturalnych źródeł. Już niedługo na blogu pojawi się jeszcze więcej informacji na temat naszych kosmetyków i nowości, tymczasem zapraszamy na stronę i sklep internetowy, do których linki znajdują się na dole. 

Pielęgnacja – na Dzień Kobiet i nie tylko!

Naszym produktem numer jeden jest serum meleXder „kontur oczu i ust”, które łączy siłę matki natury z aktywnymi substancjami, dzięki czemu jest tak skuteczne. Dba o pierwsze oznaki starzenia się skóry, niwelując zmarszczki i zapobiegając tworzeniu się nowych. Produkt ten został opracowany dla osób powyżej 35 roku życia, jednak spokojnie może być stosowany przez osoby 25+. Serum poprawia nawilżenie skóry czy też zwiększa produkcję kolagenu, a co najlepsze – u niektórych efekty są widoczne prawie natychmiastowo.

Na naszej stronie pellicosmetics.pl znajdziecie kremy, czy żele do twarzy przeznaczone dla skóry wrażliwej, suchej i problematycznej. Surowce takie jak nierafinowane masło shea, czy olej kokosowy również możecie znaleźć w naszym sklepie internetowym.

Zafunduj sobie prezent!

Jesteś kobietą, silną, wytrwałą, znosisz codzienną próbę stresu i ciężkiej pracy. Dlaczego miałabyś oczekiwać, że ktoś podaruje Ci idealny prezent, skoro sama możesz go sobie zapewnić. Tak jest, czas na to, żeby uświadomić sobie, że kupowanie sobie prezentu, na jaki zasługujesz, jest potrzebne i zdrowe. Kobiety od lat walczą o swoje prawa i z dnia na dzień zyskują większe wpływy. Powoli coraz więcej kobiet zajmuje wyższe stanowiska w firmach i wiedzie niezależne życie. Czas goni, a my nie boimy się stawać mu naprzeciw, dlatego w ten szczególny dzień zadbaj o siebie i podaruj sobie coś, na co masz ochotę! 

Zapraszamy też do naszego sklepu internetowego: sklep.pellicosmetics.pl

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on google

Powiązane artykuły

PELLI Blog

strefa pełna informacji i inspiracji

PELLI Cosmetics to miejsce łączące cztery marki produktów: meleXder do pielęgnacji skóry i włosów, MT OILS LABORATORIES do ziołowych olejków aromatycznych, INSPIRER ESSENCES do czystych esencji oraz MAP INGREDIENTS do surowców.

Nasze ulubione
Bestseller